Nasza oferta skierowana jest do tych wszystkich osób, którym zależy na wspaniałym spędzeniu najbliższych wakacji – w towarzystwie ukochanej osoby, najbliższych lub przyjaciół i przede wszystkim, z dala od wszelkich problemów i obowiązków. Organizujemy bowiem rejsy morskie http://talar-jachting.pl/terminarz-rejsow/ w ciepłych krajach, które pozwolą na zwiedzenie najpiękniejszych miejsca na świecie oraz całkowite odprężenie się przy dźwięku szumu fal, a także prażącym słońcu. Działamy w sposób kompleksowy i organizujemy wszystko od początku do końca, a do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu ma on możliwość uzyskania maksymalnego komfortu oraz poczucia bezpieczeństwa w miejscu swojego pobytu. Organizujemy rejsy morskie w Grecji, która kusi wszystkich swoimi pięknymi plażami i zabytkami wartymi poznania oraz sfotografowania, a także w Chorwacji, gdzie góry, kamyczkowe plaże oraz piękne kurorty dają możliwość pełnego odpoczynku. A to tylko najchętniej wybierane kierunki przez naszych klientów – oferujemy również pływanie po morzach w innych miejscach, takich jak Wyspy Kanaryjskie czy Tajlandia.

Zapraszamy na wspaniałą przygodę!

Zaczynaliśmy od Bałtyku, jednak z czasem poszerzyliśmy swoją ofertę i już od ponad dziesięciu lat spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy w stanie udostępnić państwu najnowocześniejsze jachty kierowane przez wykwalifikowanego sternika, a także zapewnić wam możliwość samodzielnego kierowania nimi. Wystarczy nam tylko stosowna licencja, a nawet jeżeli takowej nie macie, a chcielibyście ją zdobyć – możecie skorzystać z naszej oferty na szkolenia, która również pozwala na wspaniałe spędzenie wakacji. Pragniemy spełniać oczekiwania wszystkich wymagających wczasowiczów, dlatego też wszystkie nasze rejsy morskie odbywają się w najlepszych możliwych warunkach!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Dajemy naszym klientom ogrom możliwości i jesteśmy w stanie spełniać ich największe oczekiwania, dlatego też zapraszamy do zapoznania się z ofertą i postawienia na najlepsze wakacje w swoim życiu!